*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

PARODOS ATIDARYMU AMBASADOJE DUBLINE UŽBAIGTAS LIETUVOS IR AIRIJOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ 20-MEČIUI SKIRTŲ RENGINIŲ CIKLAS

Ambasadoje Dubline gruodžio 22 dieną Airijos lietuvių bendruomenės nariai ir kiti svečiai rinkosi į kalėdinį vakarą, kurio metu Lietuvos ambasadorius Airijoje Vidmantas Purlys atidarė lietuvių fotografo Džerinaldo Lukošiaus nuotraukų parodą, užbaigiančią Lietuvos ir Airijos diplomatinių santykių užmezgimo 20-mečiui skirtų renginių ciklą. „Noriu pasidžiaugti, kad tarp Airijos lietuvių – daug talentingų žmonių įvairiose srityse. Norime prisidėti prie jūsų darbų garsinimo ir remtis jumis garsindami Lietuvos vardą. Ypač gražių tokio bendradarbiavimo pavyzdžių būta šiemet, minint Lietuvos ir Airijos diplomatinių santykių užmezgimo 20-metį. Ši paroda – baigiamasis kultūrinės šių metų programos akcentas“, - sakė  V.Purlys. Pasak Airijoje gyvenančio parodos autoriaus, šioje šalyje jam teko imtis įvairių darbų, tačiau fotografija visada buvo šalia. „Negaliu ramiai išbūti vienoje vietoje, visada kažkas traukia keliauti, važiuoti, pamatyti. Tokiu būdu ir atsirado ši paroda, tai mano maždaug dvejų metų kelionių po Airiją rezultatas“, - sakė fotografas. D.Lukošius - iš Alytaus kilęs fotomenininkas. 2003 metais atvyko į Airiją, šiuo metu gyvena Tuamo mieste. 2009 m. 13-ajame tarptautiniame Kinijos fotomeno festivalyje D.Lukošius laimėjo bronzos medalį, 2010 m. laimėjo Galvėjaus miesto fotografų klubo taurę „Metų fotografas“ peizažo kategorijoje. Renginio metu susirinkusiuosius su artėjančiomis šv. Kalėdomis pasveikino Airijos lietuvių sielovados kapelionas kunigas Egidijus Arnašius, kalėdines giesmes atliko Airijos lietuvių katalikų misijos choras, koncertinę vakaro programą tęsė Airijoje gyvenanti dainininkė Karolina Vaitkutė.

Ambasadoje Dubline gruodžio 22 dieną Airijos lietuvių bendruomenės nariai ir kiti svečiai rinkosi į kalėdinį vakarą, kurio metu Lietuvos ambasadorius Airijoje Vidmantas Purlys atidarė lietuvių fotografo Džerinaldo Lukošiaus nuotraukų parodą, užbaigiančią Lietuvos ir Airijos diplomatinių santykių užmezgimo 20-mečiui skirtų renginių ciklą.

„Noriu pasidžiaugti, kad tarp Airijos lietuvių – daug talentingų žmonių įvairiose srityse. Norime prisidėti prie jūsų darbų garsinimo ir remtis jumis garsindami Lietuvos vardą. Ypač gražių tokio bendradarbiavimo pavyzdžių būta šiemet, minint Lietuvos ir Airijos diplomatinių santykių užmezgimo 20-metį. Ši paroda – baigiamasis kultūrinės šių metų programos akcentas“, - sakė  V.Purlys.

Pasak Airijoje gyvenančio parodos autoriaus, šioje šalyje jam teko imtis įvairių darbų, tačiau fotografija visada buvo šalia.

„Negaliu ramiai išbūti vienoje vietoje, visada kažkas traukia keliauti, važiuoti, pamatyti. Tokiu būdu ir atsirado ši paroda, tai mano maždaug dvejų metų kelionių po Airiją rezultatas“, - sakė fotografas.

D.Lukošius - iš Alytaus kilęs fotomenininkas. 2003 metais atvyko į Airiją, šiuo metu gyvena Tuamo mieste. 2009 m. 13-ajame tarptautiniame Kinijos fotomeno festivalyje D.Lukošius laimėjo bronzos medalį, 2010 m. laimėjo Galvėjaus miesto fotografų klubo taurę „Metų fotografas“ peizažo kategorijoje.

Renginio metu susirinkusiuosius su artėjančiomis šv. Kalėdomis pasveikino Airijos lietuvių sielovados kapelionas kunigas Egidijus Arnašius, kalėdines giesmes atliko Airijos lietuvių katalikų misijos choras, koncertinę vakaro programą tęsė Airijoje gyvenanti dainininkė Karolina Vaitkutė.