LIETUVOS AMBASADA DALYVAVO LABDAROS MUGĖJE
Vasario 18 d. Lietuvos ambasada dalyvavo labdaros mugėje, siekiant surinkti lėšų AIDS sergantiems našlaičiams Afrikoje.
Dublino vykusiame renginyje, kurį organizavo Airijos diplomatinio korpuso sutuoktinių asociacija, dalyvavo apie penkiasdešiamt ambasadų. Lietuvos stendas buvo populiariausias, beveik visos prekės buvo parduotos. Lankytojai galejo nusipirkti, knygų siuvenyrų, kompaktinių plokštelių apie Lietuvą, lietuviškų konditerijos gaminių, alaus. Lietuvos atstovai labdarai surinko virš 400 eurų.
Renginyje apsilankė Airijos premjeras B. Ahern.
Praėjusių metų analogiškame renginyje buvo renkamos lėšos nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems Pakistane.