*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Piešinių konkursas Airijos lietuvių vaikams ir jaunuoliams

Pastaruoju metu dėl COVID-19 mums visiems tenka daug laiko praleisti namie. Gyvenimas dėl to nesustojo, bet tapo kiek kitoks. Kviečiame vaikus ir jaunuolius dalyvauti konkurse “Lieku namie ir piešiu” ir nupiešti tą kitokį gyvenimą! Kviečiame nupiešti ką veikiate šiuo metu, kaip matote Jus supantį pasaulį pandemijos metu, kokią įsivaizduojate ateitį po pandemijos. Kurkite ir laimėkite ambasados įsteigtus prizus!  Konkursas vyksta iki 2020-05-11.

Konkurse kviečiame dalyvauti trijų amžiaus grupių vaikus ir jaunuolius: 4-7 metų, 8-12 metų ir 13-18 metų amžiaus vaikus ir jaunimą.

Kokybiškai nuskenuotus ar nufotografuotus piešinius (.jpg, .pdf ar .png formatu) prašome siųsti ambasadai šiuo elektroninio pašto adresu: amb.ie@urm.lt. Laiške nurodykite piešinio autoriaus vardą ir pavardę, amžių, miestą ir piešinio pavadinimą.

Visi konkurso dalyviai gaus ambasados padėkos raštus, o originaliausių piešinių autoriai – padėkos raštus ir prizus (lietuviškas knygas). Piešiniai taip pat bus paskelbti ambasados Facebook‘o puslapyje ir tautiečiai galės išrinkti jiems labiausiai patikusius piešinius, kurių autoriai taip pat bus apdovanoti.

Pandemijos metu pažinkime pasaulį per saviraišką!