Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Papildomas konkursas užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2021 metais

Sukurta 2021.05.28 / Atnaujinta 2021.05.28 13:10
  Papildomas konkursas užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2021 metais

  Informuojame, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė papildomą konkursą užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2021 metais.

  Konkursui pateikiamos atskiros paraiškos užsienio lietuvių neformaliajam lituanistiniam švietimui ir / ar užsienio lietuvių sportui finansuoti.

  Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius mokytis lietuvių kalbos, Lietuvos valstybės istorijos, kultūros, pažinti Lietuvos dabartį, taip pat sudaryti sąlygas saviraiškai lietuvių kalba, stiprinti ir puoselėti lietuvybę, telkti lietuvių bendruomenes užsienyje įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią veiklą.

  Paraiškų teikėjai prašomi dėl Covid-19 plitimo grėsmės įvertinti projektų įgyvendinimo galimybes ir numatyti veiklas, atitinkančias esamą situaciją. Taip pat prašoma numatyti projektų pradžią ne anksčiau kaip nuo š. m. rugsėjo mėnesio.

  Projektų paraiškos priimamos iki 2021 m. birželio 30 d. (imtinai) elektroninio pašto adresu (PDF su parašais ir Word variantus) [email protected].

  Daugiau informacijos apie konkursą bei paraiškos formą galite rasti: https://bit.ly/2SBk54R.

  Iškilus klausimams kreiptis tel. (8-5) 219 1184, (8-5) 219 1124 arba el. p. [email protected]

  Naujienlaiškio prenumerata