Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AIRIJOJE

Adresas: 47 Ailesbury Road, Ballsbridge Dublin D04P224, IRELAND

plačiau »

Tel. +353 1 203 5737, +353 1 203 5757
Faksas +353 1 283 9354
El. paštas

Susitikimas su Vyteniu Povilu Andriukaičiu

Sukurta 2017.05.23 / Atnaujinta 2017.05.23 12:44
   Susitikimas su Vyteniu Povilu Andriukaičiu
   Susitikimas su Vyteniu Povilu Andriukaičiu

   2017 m. gegužės 22  d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Dubline įvyko neformalus susitikimas su Europos Sąjungos komisaru, atsakingu už sveikatą ir maisto saugą, Vyteniu Povilu Andriukaičiu. Susitikimo metu V. P. Andriukaitis supažindino su  savo atsakomybės Europos Komisijoje sritimi, sveikatos ir maisto saugos sistema Europos Sąjungoje ir  visuomenės sveikatai iškylančiomis problemomis.   

   V. P. Andriukaitis pasidžiaugė, kad ambasados dėka Dubline jis galėjo pasijusti taip šiltai ir jaukiai kaip tėvynėje. Ambasadorė R. Adomaitienė akcentavo, kad, kaip bebūtų gaila, medikai emigruoja iš Lietuvos, bet į Airiją jie atneša profesionalias ir aukštos kvalifikacijos medicinines paslaugas. Jie ir svetur rūpinasi lietuvių sveikata, steigdami klinikas, rengdami sveikatos seminarus lietuviams. O gausus jų dalyvavimas susitikime liudija, jog išvykdami jie neatsiskyrė nuo Lietuvos.

   Susitikime dalyvavę Airijoje praktikuojantys lietuviai gydytojai, psichologai, kiti lietuvių bendruomenių atstovai domėjosi apie sveikatos ir maisto saugos Europos Sąjungoje problemas, apie  sveikos gyvensenos programas ir visuomenės įsitraukimą,  o taip pat ir tuo, kaip yra vertinama Lietuvos sveikatos apsaugos sistema  ES kontekste.

   Į Airiją Europos V. P. Andriukaitis atvyko oficialaus darbo vizito. Susitikimas ambasadoje surengtas V. P. Andriukaičio biuro ir ambasados bendra iniciatyva.

   Naujienlaiškio prenumerata