Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką/stažuotę

Sukurta 2019.01.30 / Atnaujinta 2019.01.30 13:39
  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką/stažuotę

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios, atlikti praktiką/stažuotę. Praktikos/stažuotės metu susipažinsite su LR ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

  Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvos Respublikos pilietis/ė;
  • gerai mokėti lietuvių kalbą
  • geros anglų kalbos žinios;
  • pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.

  Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Ambasada neturi galimybių pasirūpinti apgyvendinimu ir kitomis su praktika ar stažuote ambasadoje susijusiomis išlaidomis. 

  Pageidautina minimali praktikos trukmė 2 mėn.

  Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected]. Apie pageidavimą atlikti praktiką prašome pranešti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki planuojamos praktikos ar stažuotės pradžios.

  Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti su „Praktikos ir stažuočių atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ir atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu“.

   

  Naujienlaiškio prenumerata