Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AIRIJOJE

Adresas: 47 Ailesbury Road, Ballsbridge Dublin D04P224, IRELAND

plačiau »

Tel. +353 1 203 5737, +353 1 203 5757
Faksas +353 1 283 9354
El. paštas

Lietuvos ambasadoje susitiko veiklūs Airijos lietuviai

Sukurta 2017.01.23 / Atnaujinta 2017.01.23 15:43
   Lietuvos ambasadoje susitiko veiklūs Airijos lietuviai
   Lietuvos ambasadoje susitiko veiklūs Airijos lietuviai

   Sausio 21 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Dubline įvyko visuotinis lietuvių bendruomenių, organizacijų, sąjungų, lituanistinių mokyklų, kūrybinių susivienijimų, kultūros, labdaros bei sporto bendrijų lyderių susirinkimas.  

   Susirinkime, kuriame dalyvavo daugiau nei 30 išeivijos lietuvių aktyvistų iš visų Airijos regionų, buvo ne tik aptarti aktualiausi lietuvybės puoselėjimo ir kiti lietuvių organizuotos veiklos klausimai, bet ir tarpusavio bendravimo, keitimosi informacija, ryšiais ir patirtimi bei bendradarbiavimo klausimai. Daug dėmesio buvo skirta lietuvybės palaikymo ir lituanistinio ugdymo klausimams. Susitikimo metu nuspręsta visas bendruomenes ir organizacijas sujungti į virtualų tinklą, kurį vieningai pasiūlyta pavadinti „Airijos lietuvių namai“.

   Susitikime dalyvavęs svečias, Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Vytautas Pinkus, pristatydamas Vyriausybės politiką ryšių su užsienio lietuviais klausimais ir Globalios Lietuvos programą, pakvietė aktyviai prisidėti prie Lietuvos valstybingumo stiprinimo, gerovės kūrimo ir dalintis bei perduoti sukauptas žinias ir patirtį.

   Naujienlaiškio prenumerata