Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje

Sukurta 2019.11.19 / Atnaujinta 2019.11.20 11:29
   Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje
   Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje
   Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje
   Lietuva pristatyta Dublino tarptautinėje labdaros mugėje

   Lietuvos Respublikos ambasada, stiprindama  Lietuvos matomumą Airijoje ir parodydama čia gyvenančių lietuvių verslumą bei kūrybiškumą, Dublino tarptautinėje labdaros mugėje lapkričio 17 d. pristatė lietuviškus produktus, rankdarbius ir tautinę kultūrą.  

   Lankytojai  galėjo įsigyti lietuviškos duonos, medaus, įvairių pyragų su medumi, saldainių, kieto sūrio, lietuviškų arbatų, alaus ir gėlo vandens bei Gintarės Sutkevičienės  kalėdinių atvirukų ir  papuošalų.  Prie Lietuvos stendo ilgokai užtruko ir  mugės globėja Airijos prezidento  Michael D. Higgins sutuoktinė Sabina. Šiltai ir audringais aplodismentais buvo sutiktas ir tautinių šokių grupės „Suktinis“, vadovaujamos Elonos Šemetienės, iš Dublino, pasirodymas meninėje  mugės programoje. Prizą mugės loterijai dovanojo lietuviška klinika „Sandyford Healthcare“ iš Dublino.

   Tarptautinė labdaros mugė yra tradicinis  kasmetis diplomatinio korpuso labdaros renginys, vykstantis prestižiniame Dublino parodų centre ir populiarus visuomenėje. Tai diplomatinio korpuso ir tarptautinės bendruomenės Airijoje padėkos gestas Airijai už jos didelį indėlį į vystomąjį bendradarbiavimą ir humanitarinę pagalbą pasaulyje, todėl visos mugėje surinktos lėšos yra skiriamos labdaros Airijoje organizacijoms „Childhood Cancer Foundation“, „Cottage Autism Network“, „COPE Galway“ and „Friends of the Elderly“.

   Ambasada nuoširdžiai dėkoja lietuviškos kepyklos “Dublin duona” savininkei Angelei Roveršteinienei, „Mamos naminis maisto“ šefėms Rimai Ališauskienei ir Julijai Ivanauskienei, lietuviško parduotuvių tinklo „Lituanica“  savininkams Aurimui ir Ingridai Šidlauskams,  „Žemaitijos pienui‘“  ir  „Baltijos mineralinių vandenų kompanijai“ bei  jų atstovei JK ir Airijoje Daliai Asanavičiūtei, klinikos „Sandyford Healthcare“  direktoriui Audriui Tutliui,  „T&C - Tea and Coffee Suppliers“ savininkui Nedui Petkui, „Kaunas - kultūros sostinė 2022“ biurui, o taip pat ir nuostabioms tautinių šokių grupės „Suktinis“ šokėjoms su jų vadove Elona Šemetiene bei „M&VTransport”  savininkui Valdui Molevičiui už produktų iš Lietuvos atvežimą.

   Naujienlaiškio prenumerata