Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AIRIJOJE

Adresas: 47 Ailesbury Road, Ballsbridge Dublin D04P224, IRELAND

plačiau »

Tel. +353 1 203 5737, +353 1 203 5757
Faksas +353 1 283 9354
El. paštas

Lietuva pristatyta tarptautinėje labdaros mugėje

Sukurta 2016.11.21 / Atnaujinta 2016.11.21 19:15
   Lietuva pristatyta tarptautinėje labdaros mugėje
   Lietuva pristatyta tarptautinėje labdaros mugėje
   Lietuva pristatyta tarptautinėje labdaros mugėje

   Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje lapkričio 20 d. Dublino tradicinėje tarptautinėje labdaros mugėje pristatė lietuviškus keramikos ir rankų darbo papuošalus, duoną, sūrius, šakočius ir  kitus lietuviškus maisto gaminius ir gėrimus. Mugės scenoje lietuviškomis dainomis ir šokiais lankytojus linksmino Dublino folkloro grupė „Lietuviškas dobilas“.

   Prie Lietuvos stendo ilgokai užtruko ir mugėje apsilankiusios Airijos Prezidento Higgins sutuoktinė Sabina s su dukra senatore Alice-Mary Higgins. Pirmoji ponia gyrė lietuviškus gaminius,  ypač žavėjosi tautiniais kostiumais, kuriais buvo pasipuošusios ambasadorė Airijoje Rasa Adomaitienė ir ambasados patarėja Virginija Umbrasienė, bei keltiško stiliaus sidabro papuošalais su gintaru.

   Tarptautinė labdaros mugė yra tradicinis  kasmetinis diplomatinio korpuso labdaros renginys, vykstantis prestižiniame Dublino parodų centre. Gausūs mugės lankytojai galėjo ne tik susipažinti su įvairiausių pasaulio šalių nacionaliniais patiekalais ir rankdarbiais, pateiktais Dubline reziduojančių diplomatinių atstovybių, bet ir paremti devynias Airijos labdaros organizacijas, kurioms skirtos visos mugės dalyvių surinktos lėšos.

   Naujienlaiškio prenumerata