Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AIRIJOJE

Adresas: 47 Ailesbury Road, Ballsbridge Dublin D04P224, IRELAND

plačiau »

Tel. +353 1 203 5737, +353 1 203 5757
Faksas +353 1 283 9354
El. paštas

Lietuva pristatyta didžiausioje Airijos turizmo parodoje

Sukurta 2018.01.29 / Atnaujinta 2018.01.29 18:45
   Lietuva pristatyta didžiausioje Airijos turizmo parodoje
   Lietuva pristatyta didžiausioje Airijos turizmo parodoje
   Lietuva pristatyta didžiausioje Airijos turizmo parodoje

   Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje sausio 26-28 d. dieną dalyvavo didžiausioje Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show 2018“. Tradicinėje ir populiarioje tris dienas trukusioje parodoje apsilankė daugiau nei 40 000 lankytojų, kuriems turizmo galimybes pristatė 1000 turizmo ekspertų iš 55 šalių. 

   Geras tiesioginis susisiekimas tarp Airijos ir Lietuvos bei gausios Airijoje gyvenančių lietuvių bendruomenės rekomendacijos skatina airius atrasti Lietuvą, todėl kasmet Lietuvos stendą aplanko vis gausesnis atostogas planuojančių airių būrys. Šiandieniniai keliautojai vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių, tad lankytojams pristatytas ne tik kultūrinis ir pažintinis turizmas, savaitgalio kelionės į Lietuvą, tačiau ir aktyvus poilsis Lietuvoje, skrydžiai oro balionais, gastronominio, medicininio ir piligriminio turizmo galimybės Lietuvoje. 

   Straipsnis, supažindinantis su turizmo Lietuvoje galimybėmis,  publikuotas specialiame dienraščio „Sunday Independant„ savaitgaliniame priede „Holiday World Show“, kuris yra kartu ir oficialus parodos leidinys.  Publikacijos apie turizmą Lietuvoje ir Lietuvos stendą  parodoje ambasados „Facebook“ ir „Tweeter“ paskyrose sulaukė didelio dėmesio ir buvo pakartotos oficialiose „Holiday World Show“, „Baltic Holidays“, „Unravel Travel TV“ paskyrose.

   Tai jau ketvirtas kartas, kai ambasada kartu su partneriais iš Lietuvos bei Užsienio reikalų ministerijos finansavimu pristato Airijos gyventojams turizmo galimybes visoje Lietuvoje.

   Lietuvos stendas buvo įrengtas remiant Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai ir bendradarbiaujant su Valstybiniu turizmo departamentu, Vilniaus ir Kauno miesto turizmo ir verslo plėtros agentūromis „Go Vilnius“ bei „Kaunas In“.

   Naujienlaiškio prenumerata