Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Svarbi informacija.png
Svarbus pranešimas rinkėjams Įkelta2019.04.04

Vakar vakare visi patvirtinti rinkėjų registracijos prašymai įgavo statusą „įtrauktas į rinkėjų sąrašą“ . Dėl sisteminės klaidos maždaug 1 tūkst. rinkėjų buvo išsiųstas automatinis klaidingas pranešimą el. paštu, kad jų prašymas buvo anuliuotas. Ši klaida operatyviai pastebėta ir ištaisyta.

Informuojame, kad nė vienas rinkėjų prašymas nebuvo anuliuotas.

Konsulinės naujienos »
Obsceje-Logo-musu-metas-dabar-768x384.jpg

Kovo 11 d. Lietuvos ambasadoje Dubline įvyko Airijos lietuvių bendruomenės susitikimas su profesoriumi Rimvydu Baltaduoniu, kuris yra LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos pirmininkas, PLB valdybos narys, Ekonominio bendradarbiavimo komisijos pirmininkas, Pasaulio lietuvių bendruomenės pilietinės iniciatyvos #DABAR vadovas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Airijoje »
marijus-gudynas.jpg

Kovo 10-11 d. Airijoje viešėjo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Marijus Gudynas, kuris lankėsi Dundalko lietuvių bendruomenės organizuotoje „Kaziuko mugėje“, pasveikino Airijos lituanistinių mokyklų mokinių konkurso, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo datai paminėti, dalyvius ir kartu su Airijos lietuvių bendruomene dalyvavo Lietuvos ambasadoje Dubline vykusiame susitikime, kur buvo aptariami artėjančio Referendumo klausimai ir kuriame Marijus Gudynas ragino aktyviai dalyvauti viso pasaulio lietuvius, nes, pasak jo, tik bendromis jėgomis mes galime sukurti tokią valstybę, kurioje būtų gera gyventi visiems.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Airijoje »

Jeigu gyvenate Airijoje ar joje būsite rinkimų ir referendumų dienomis, užsiregistruokite balsavimui Airijoje.

Registruotis galite internetu https://www.rinkejopuslapis.lt/ arba užpildę registracijos prašymą ir atsiuntę ambasadai Airijoje.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Airijoje »
konstitucija.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Airijoje »

Atkreipiame Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Jungtinės Karalystės Šiaurės Airijos regione dėmesį, kad minėtas regionas nepriklauso Lietuvos ambasados Airijoje aptarnaujamai konsulinei apygardai, todėl ambasada vadovaudamasi tarptautiniais ir nacionaliniais teisės aktais negali teikti šiems piliečiams konsulinių paslaugų, numatytų Vienos konvencijoje dėl konsulinių santykių ir Lietuvos Respublikos konsuliniame statute, visa apimtimi.

Konsulinės naujienos »

2019 m. vasario 13 d. priėmus Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą Nr. 139 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1994 m. lapkričio 16 d. nutarimo Nr. 1135 „Dėl Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio tarifų ir Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio mokėjimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo, nuo 2019 m. kovo 1 d. keičiasi konsulinio mokesčio tarifas už asmens grįžimo pažymėjimo išdavimą (AGP). Už AGP išdavimą bus imamas nebe 5 eurų, bet 20 eurų konsulinis mokestis

Konsulinės naujienos »
praktika.png

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios, atlikti praktiką/stažuotę. Praktikos/stažuotės metu susipažinsite su LR ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata