Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AIRIJOJE

Adresas: 47 Ailesbury Road, Ballsbridge Dublin D04P224, IRELAND

plačiau »

Tel. +353 1 203 5737, +353 1 203 5757
Faksas +353 1 283 9354
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Siksnys Invitation-28Sept18 - final.jpg

Maloniai kviečiame į žymaus Lietuvos mokslininko profesoriaus Virginijaus Šikšnio paskaitą apie genomo redagavimą, kuri vyks rugsėjo 28 d., 14 val., Dubline, DCU Universitete.

Ekonomika ir verslas »
open-book-library-education-read-159621-1-700x433.jpeg

Siekdamas skatinti inovatyvų pedagogų ugdymą Lietuvoje, VDU vienija jėgas su kitais mūsų šalies universitetais ir aukščiausio lygio institucijomis Airijoje bei Islandijoje. Naujame projekte universitetai bendradarbiaus kuriant bendrą inovatyvią pedagogų ugdymo sistemą taikant personalizuoto mokymosi koncepciją.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
20180619_181644_526.jpg

Vilnius, birželio 19 d. (BNS). Britanijai ruošiantis pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES), Airija siekia užmegzti glaudesnius ryšius su Baltijos ir Šiaurės šalimis, sako Vilniuje viešintis Airijos prezidentas Michaelas D.Higginsas (Maiklas D.Higinsas).

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje »

Vilnius, birželio 19 d. (BNS). Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį priėmė Airijos prezidentą Michaelą D.Higginsą (Maiklą D.Higinsą).

BNS pristato tris svarbiausias dvišalių santykių temas:

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje »
d1_dsc_5788.jpg

Antradienis, birželio 19 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Airijos Respublikos Prezidentu Michaeliu D. Higginsu. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir Airijos santykiai, bendradarbiavimas Europos Sąjungoje, saugumo klausimai. Į Lietuvą Airijos vadovas atvyko kartu su pirmąja šios šalies ponia Sabina Mary Higgins.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje »
Susitikimas su Mantu Katinu.png

Mieli tautiečiai Airijoje,

Maloniai kviečiame dalyvauti susitikime su agentūros „Investuok Lietuvoje“ generaliniu direktoriumi Mantu Katinu. Susitikimo metu sužinosite apie „Investuok Lietuvoje“ veiklą, pasitarsime investicijų pritraukimo iš Airijos į Lietuvą klausimu bei susipažinsite su karjeros Lietuvoje galimybėmis.

Susitikimas vyks gegužės 14 d. (pirmadienį) 19.00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Dubline, 47 Ailesbury Road.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje sausio 26-28 d. dieną dalyvavo didžiausioje Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show 2018“. Tradicinėje ir populiarioje tris dienas trukusioje parodoje apsilankė daugiau nei 40 000 lankytojų, kuriems turizmo galimybes pristatė 1000 turizmo ekspertų iš 55 šalių. 

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IT_Lithuania.jpg

Viename didžiausių Airijos dienraščių "The Irish Times" Lietuva pristatyta kaip atostogų kryptis Airijos turistams. Skaitytojams pristatoma Palanga, Kryžių kalnas, Kuršių nerija, Trakų istorinis nacionalinis parkas.  Straipsnį skaitykite The Irish Times.

Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas »
Business_golf_jazz_2018_2.jpg

Gegužės 24 d. – birželio 3 d. Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas devintą kartą Klaipėdoje rengia tarptautinį renginį „Verslas. Golfas. Džiazas. 2018“, kuris kasmet sulaukia didelio tiek vietos, tiek užsienio verslininkų susidomėjimo. Tris dienas vyksiančio renginio metu, dalyviai turės galimybę dalyvauti konferencijoje „ES2020: investicijos regionui ir verslui“ bei tarptautinėje verslo kontaktų mugėje (B2B).

Ekonomika ir verslas »
DSC05072.jpg

Lietuvos ambasada Airijoje kviečia į didžiausią Airijos turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodą „Holiday World Show 2018“, kurioje dalyvauja ir Lietuva. Paroda išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu, tad  nepraleiskite progos ne tik apkeliauti visą pasaulį per vieną dieną, bet kartu aplankyti ir parodoje veiksiantį šimtmetį švenčiančios Lietuvos stendą (Nr. T14).

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Airijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata