Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Aptarta galimybė organizuoti sporto šventę Airijoje

Sukurta 2018.07.10 / Atnaujinta 2018.07.10 17:40
   Aptarta galimybė organizuoti sporto šventę Airijoje
   Aptarta galimybė organizuoti sporto šventę Airijoje

   Pirmadienį (07.09) aptarti masinio sporto renginio galimybę Airijoje susitiko LTOK atstovai ir vienas šios idėjos iniciatorių Lietuvos ambasadorius Airijoje Egidijus Meilūnas. Pasak LTOK prezidentės, žodinį pritarimą renginiui Airijoje jau suteikė ir šios šalies olimpinio komiteto prezidentė Sarah Keane.

   Susitikimo LTOK būstinėje metu E. Meilūnas apžvelgė Lietuvos išeivių situaciją Airijoje, jų sportinius pomėgius ir laimėjimus, bendruomenės aktyvumą, Airijos lietuvių minimas šventes. Ambasadorius pasidžiaugė, kad lietuviai pasiekimais sporte sėkmingai garsina Lietuvos vardą. Lietuvių krepšinio komanda „Leixlip Žalgiris“ šiemet tapo Dublino čempionais ir Airijos taurės sidabro medalių laimėtojais, futbolo komanda FC „Baltic United“ laimėjo Airijos F7 čempionatą, aktyvūs yra ir bėgikai, tinklininkai, plaukikai, dviratininkai bei kitų sporto šakų atstovai.  

   Drauge su galimybe Airijos lietuviams organizuoti sporto šventę susitikime buvo aptarti galimi renginio tipai, turinys, veiklos, partneriai, finansavimas, laikas ir vieta. 

   Ambasadoriaus kvietimu Olimpinės dienos organizatoriai Dubline lankysis rugpjūčio pabaigoje, kur susipažins su Airijos lietuvių bendruomene, galimomis renginio lokacijomis bei infrastruktūra. 

   Tikslesnę informaciją apie renginį Airijoje planuojama pateikti rugsėjo mėnesį.

   Naujienlaiškio prenumerata