Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Trimo lituanistinės mokyklos “Šaltinėlis” mokiniai raiškiojo skaitymo konkursą paskyrė Lietuvai ir gimtajai kalbai

Sukurta 2019.04.18 / Atnaujinta 2019.04.18 11:43
   Trimo lituanistinės mokyklos “Šaltinėlis” mokiniai raiškiojo skaitymo konkursą paskyrė Lietuvai ir gimtajai kalbai

  Jau trečius metus Trimo lituanistinėje mokykloje “Šaltinėlis” vyksta raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos gimtadieniui bei Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Šiais metais, kaip ir ankstesniais, konkurso metu iš kiekvienos klasės išrinkome po du geriausius skaitovus, kurie vėliau rungėsi mokyklos mastu (buvo skirtingos amžiaus grupės). Vertinimo komisiją sudarė mamytės bei mokytojos.

  Labai džiaugiamės, kad vaikai tikrai stengėsi. Jauniausiųjų grupėje nugalėjo Melita Guliokaitė ir Jonas Vaičikauskas. Vyresniųjų grupėje pasižymėjo Rolandas Kulikauskas, o visų geriausia buvo Emilija Milašiūtė. Dar norėčiau paminėti Gvidą Stonį, Titą Kulikauską, Atėnę ir Arianą Valiulytes, Urtę Mokejevaitę, Emą Lekstutytę. Ačiū vaikams bei tėveliams už pastangas.

  Trim’o lituanistinė mokykla “Šaltinėlis” buvo įkurta 2007 metais. Praeitais metais atšventėme jubiliejinį, dešimtąjį gimtadienį. Pamokos vyksta šeštadieniais nuo 10 iki 13 val. Trimo suaugusių mokymo centre (Alpha Learning Centre).

  Mokome lietuvių kalbos, supažindiname su Lietuvos istorija, papročiais bei tradicijomis. Švenčiame lietuviškas šventes, dalyvaujame įvairiuose renginiuose bei patys juos organizuojame.

  Šiais mokslo metais mūsų mokykloje mokosi 39 vaikai, turime penkias klases,  dirba penkios mokytojos. Visos mūsų mokykloje dirbančios mokytojos turi aukštąjį pedagoginį išsilavinimą.

  Trimo lituanistinės mokyklos “Šaltinėlis” vadovė

  Rima Zobernienė

  Naujienlaiškio prenumerata