Interneto svetainė "Pagalba Airijoje" Interneto svetainė "Pagalba Airijoje"
  Atnaujinta informacija Atnaujinta informacija
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  Tel. Konsuliniai klausimai: +353 12 035 757; kiti klausimai: +353 12 035 737
  El. paštas
  • Kildare Laois Offal.png RSS Informacija piliečiams, gyvenantiems Kildare, Laois ir Offaly grafystėse Įkelta2020.08.08

   Informuojame, kad nuo rugpjūčio 8 d. dviems savaitėms Airijos Vyriausybė įvedė karantino apribojimus centrinės Airijos Kildare, Laois ir Offaly grafystėms. Į šias grafystes dėl pandeminės situacijos leidžiama atvykti/išvykti tik: darbo reikalais (kai nėra galimybės dirbti nuotoliniu būdu),  vizito pas gydytoją arba įsigyti medikamentų, lankyti šeimos narius, kai reikia prižiūrėti vaikus, pagyvenusius ar neįgalius asmenis (socialiniai vizitai draudžiami) ir ūkininkavimo tikslais (produktų gamyba, gyvulių priežiūra). Taip pat leidžiama sugrįžti iš atostogų, kai atostogos buvo prasidėjusios iki šių apribojimų įvedimo. Daugiau informacijos apie šiuos apribojimus rasite čia: https://www.gov.ie/en/publication/7b237-special-advice-for-those-living-in-kildare-laois-and-offaly-friday-7-august-2020/

   DĖMESIO! Piliečių, kurie gyvena minėtose grafystėse ir buvo užsiregistravę paslaugoms rugpjūčio 10 - 21 d., dėl konsulinių paslaugų teikimo prašome individualiai susisiekti su ambasada el. paštu: [email protected] 

   Piliečių, kurie gyvena minėtose grafystėse, priėmimas ir nauja registracija konsulinėms paslaugoms, išskyrus neatidėliotinos konsulinės pagalbos teikimą, nebus vykdoma iki minėtų Airijos Vyriausybės apribojimų atšaukimo.

   Konsulinės naujienos »
  • Culture night 1.PNG Kviečiame į „Kultūros nakties“ renginį ambasadoje! Įkelta2020.07.31

   Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjį Airijoje vyks „Kultūros nakties“ renginiai.  Šiemet  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje bei Airijos lietuvių kultūros asociacija (ALKA) pristatys  tautiečių Airijoje kūrybą. Savo muzika, dainomis ir eilėmis su jumis dalinsis atlikėjai Darius Mileris (NOJUS), Eimantas Didžbalis, Jūratė Grickienė, Mykolas Gricka, poetai rasa Kochanauskaitė- Raižienė ir Valdas Kišūnas. Planuojame, kad renginys vyks gyvai bei bus transliuojamas internete.

   Renginys vyks penktadienį, rugsėjo 18 d., pradžia – 19 val.

   https://culturenight.ie/event/the-embassy-of-lithuania-to-ireland

   Lietuviai Airijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • lėktuvai.png Lietuva įtraukta į Airijos „Žaliąjį sąrašą“ Įkelta2020.07.22

   Airijos Vyriausybė įtraukė Lietuvą į „žaliąjį sąrašą“ šalių, iš kurių atvykus nereikia saviizoliuotis 14 dienų. Vis tik rekomenduojama atsisakyti nebūtinų kelionių. Vyriausybė šį sąrašą žada peržiūrėti kas dvi savaites.
   Lietuvoje taip pat nebūtina saviizoliuotis atvykus iš Airijos.

  • Canva - Person Holding Sign.jpg Airija pristabdo šalies žengimą į COVID-19 pandemijos apribojimų švelninimo IV etapą Įkelta2020.07.16

   Po trečiadienį vykusio Vyriausybės posėdžio, kuriame dalyvavo ir sveikatos apsaugos pareigūnai, buvo nuspręsta pristabdyti Airijos žengimą į koronaviruso pandemijos apribojimų švelninimo IV etapą, kuris turėtų prasidėti liepos 20 dieną. Pradėjus augti koronaviruso susirgimų skaičiui, visų pirma buvo nuspręsta atidėti tūkstančių barų visoje šalyje atidarymą – visos užeigos, naktiniai klubai ir viešbučių barai turi būti uždaryti. Taigi, šiuo metu galiojantys apribojimai lieka galioti iki rugpjūčio 10 d.

  • LOGO seimas (002).jpg Rinkėjų registracija Įkelta2020.07.01
   Konsulinės naujienos » Lietuviai Airijoje »
  • atnaujinta.png Atnaujinta informacija dėl konsulinių paslaugų Įkelta2020.06.22

   Mieli tautiečiai,

   Jūsų dėmesiui pateikiame atnaujintą informaciją dėl konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos ambasadoje Airijoje.

   Paso / asmens tapatybės kortelės išdavimas / keitimas ši paslauga laikinai teikiama, kai turimas asmens dokumentas neghalioja arba iki jo galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai.

   Nuo birželio 29 d. panaikinus keliavimo Airijoje apribojimus, ambasadoje aptarnaujami tie piliečiai, kurie jau buvo užsiregistravę nuo š. m. kovo 13 d. iki gegužės 31 d. Su šiais piliečiais dėl tikslaus priėmimo laiko ambasada jau susisiekė el. paštu ir sudarė šių piliečių eilę. Šie piliečiai bus aptarnauti iki š. m. rugpjūčio 10 d.  

   Nuo rugpjūčio 10 d. bus priimami visi kiti piliečiai dėl: (1) asmens tapatybės dokumento išdavimo/keitimo, (2) užsienyje sudarytos santuokos įtraukimo į apskaitą ir asmens tapatybės dokumento keitimo ir (3) užsienyje gimusio vaiko gimimo įtraukimo į apskaitą ir pirmojo paso išdavimo. Dėl šių paslaugų piliečiai jau gali registruotis per elektroninę registracijos sistemą KONSREG: https://konsreg.urm.lt . Visų pirma prašomi registruotis tie piliečiai, kurių asmens dokumentas jau baigė galioti ar baigs galioti per artimiausius 3 mėnesius.

   Konsulinės naujienos »
  • dr.JPG Video žinutė apie COVID-19 Įkelta2020.06.21

   Airijos organizacija NASC, dalyvaujanti projekte „Together Ireland“, parengė video žinutes apie COVID – 19 lietuvių ir 29 kitomis kalbomis. Dalinamės video, kuriuose Dr. Edita Gruodienė, dirbanti Limerick’e, pasakoja apie COVID-19.

  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata