Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Vilniuje lankysis naujoji Švedijos užsienio reikalų ministrė

Sukurta 2019.10.08 / Atnaujinta 2019.10.08 12:44

Spalio 9 dieną, Vilniuje su darbo vizitu lankysis rugsėjo pradžioje pareigas pradėjusi eiti Švedijos užsienio reikalų ministrė Ann Linde. Susitikimo su ministru Linu Linkevičiumi metu planuojama aptarti dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, saugumo, Rytų kaimynystės, Europos Sąjungos aktualijas, Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.

Ministrai taip pat susitiks su Lietuvoje viešinčia Ukrainos savivaldos administracijos ir nevyriausybinių organizacijų atstovų delegacija, besidominčia lyčių lygybės ir žmogaus teisių klausimais.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: Kviečiame į trumpą Lietuvos ir Švedijos užsienio reikalų ministrų spaudos konferenciją spalio 9 dieną, 15.20 val., Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius). Renginyje norinčius dalyvauti žurnalistus kviečiame  registruotis el. paštu [email protected], iki spalio 9 dienos 14 val., nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
G. Čekuolis su Švedijos karaliumi.jpg

Gegužės 8 dieną Lietuvos ambasadorius Giedrius Čekuolis įteikė skiriamuosius raštus Jo Didenybei Švedijos karaliui Karoliui XVI Gustavui. Audiencijos metu aptarti dvišaliai klausimai, prisimintas Švedijos karališkosios poros vizitas Lietuvoje 2015 metais.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata