Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos institucijos Jordanijoje įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių projektą

Sukurta 2019.04.19 / Atnaujinta 2019.04.19 14:28
  Lietuvos institucijos Jordanijoje įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių projektą

  Balandžio 15 dieną Lietuvos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius Jordanijos sostinėje Amane dalyvavo Jordanijai skirto Europos Sąjungos (ES) Dvynių projekto „Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamento gebėjimų stiprinimas“ baigiamojoje konferencijoje.

  „Lietuva vertina stiprėjantį bendradarbiavimą su Jordanija ir, siekdama glaudesnio politinio dialogo, tikisi, kad Dvynių projekto įgyvendinimo metu užmegzti kontaktai prisidės prie tolimesnio Lietuvos ir Jordanijos partnerystės stiprinimo. Lietuva jau dalyvavo įgyvendinant kelis Dvynių projektus regiono valstybėse ir mato geras galimybes toliau dalintis savo sukaupta patirtimi, įgyvendinant institucines reformas ir stiprinant administracinius gebėjimus,“ – konferencijoje pažymėjo ambasadorius.

  A. Daunoravičius pabrėžė Lietuvos įsitikinimą, kad dalyvavimas ES Dvynių projektuose sukuria unikalias galimybes dalintis Lietuvos sukaupta patirtimi konkrečiose srityse ir leidžia projekte dalyvaujančioms institucijoms plėsti abipusiai naudingą dvišalį bendradarbiavimą, o jų darbuotojams įgyti naujų žinių, įgūdžių ir patirties.

  2017 metais Jordanijoje pradėto projekto tikslas – stiprinti strateginių žmogiškųjų išteklių valdymo pajėgumus Jordanijos viešojo saugumo direktorato Sienų ir apgyvendinimo departamente, gerinti departamento administracinius gebėjimus, sukurti ir pristatyti aukštos kokybės mokymų ir karjeros plėtros paslaugas.

  ES Dvynių projektai – tai Europos Sąjungos tarpinstitucinio bendradarbiavimo ir paramos instrumentas. Parama teikiama tiesiogiai bendradarbiaujant analogiškų valstybės institucijų ekspertams, kurie įgyvendina vidutinės trukmės (iki 6-8 mėn.) ir ilgalaikius (iki 36 mėn.) projektus naudos gavėjo šalyje. Lietuva prie programos prisijungė 2004 metais. Nuo 2009 metų ES Dvynių programą Lietuvoje koordinavo Užsienio reikalų ministerija, o nuo 2017 metų – Centrinė projektų valdymo agentūra.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  181123 Zagrebas Twinningo uždarymas2.jpg

  Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

  Dvišaliai santykiai »
  twinning.png

  Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos aukščiausiasis teismas, Lietuvos Respublikos prokuratūra ir Centrinė projektų valdymo agentūra (toliau – CPVA) kartu su Lenkijos Respublikos finansų ministerija ir Brėmeno viešojo administravimo universitetu (Vokietija) įgyvendins Europos Sąjungos Dvynių projektą „Stiprinti prevencijos ir kovos su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu sistemą“ Moldovos Respublikoje.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Naujienlaiškio prenumerata