Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais

Sukurta 2019.10.02 / Atnaujinta 2019.10.02 16:25
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais
   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje susitiko su turizmo agentūrų atstovais

   Spalio 1 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas lankėsi Paryžiuje vykstančioje didžiausioje Prancūzijoje tarptautinėje turizmo profesionalų parodoje „IFTM Top Resa“. Čiajis susitiko su Lietuvos atvykstamojo turizmo agentūrų „Baltic Blues Travel“, „Baltic Mania“, „Delta Tours“ ir „Taiga Euro Baltika“ atstovais.

   Susitikimuose ambasadorius aptarė prancūzų turistų srautų į Lietuvą didinimo potencialą, pabrėžė Lietuvos kaip patrauklios turistinės krypties žinomumo Prancūzijoje didinimo svarbą. Ambasadorius taip pat aptarė Lietuvos ambasados Paryžiuje bendradarbiavimo su Lietuvos turizmo profesionalais galimybes ir planus 2020-aisiais, kuomet Lietuva minės savo nepriklausomybės 30-metį, Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus,  bei rengiantis Kauno 2022 – Europos kultūros sostinės – programai. N. Aleksiejūnas pabrėžė, kad Lietuvos ambasada Prancūzijoje siekia didinti Lietuvos žinomumą Prancūzijoje ir planuoja organizuoti Lietuvos pristatymo renginius kelionių organizatoriams, turizmo agentūroms ir kitiems turizmo profesionalams Prancūzijoje bei regioninei spaudai. 

   Remiantis „Keliauk Lietuvoje“ duomenimis, atvykstamojo turizmo augimas 2019 m. pirmąjį pusmetį yra didžiausias per 5 metus, o turistų srautas iš Prancūzijos – rekordinis (+24,42%).

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   3.jpg

   Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Informacijos ir demokratijos forumo, vykusio Paryžiaus Taikos Forumo metu, atidaryme.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

   Lapkričio 11–13 dienomis ministras Linas Linkevičius dalyvaus antrajame kasmetiniame Paryžiaus taikos forume, kur pasisakys inauguraciniame „Informacijos ir demokratijos“ forume.

   Daugiašaliai santykiai »
   IMG_1665.jpg

   Spalio 24-osios vakarą Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko jaunų ir talentingų lietuvių pianistų Mildos Daunoraitės, Marijos Kaleničenko ir Pijus Pirogovas koncertas. Tai jau trečiasis Michelio Sogny fondo „SOS talents“ auklėtinių pasirodymas Lietuvos ambasadoje.  

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   20191017 Paris Club of Lithuanian Professionals Paryziuje   850_6269 Photo Ludo Segers .JPG

   Spalio 17 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubo inauguracinis susitikimas, kuriame dalyvavo apie 90 Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių tautiečių.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
   20191015 Susitikimas su LT studentais Paryziuje   850_6072 Photo Ludo Segers .jpg

   Spalio 15 dieną ambasadoriaus Nerijaus Aleksiejūno kvietimu Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas susitikimas su Prancūzijoje studijuojančiais lietuvių studentais ir jaunaisiais mokslininkais.

   Atstovybių naujienos »
   kaunas-grenoble3-ok.jpg

   Rugsėjo 24 dieną Prancūzijos Alpių papėdėje įsikūrusiame Grenoblio mieste buvo atidaryta fotografijų paroda „Optimizmo architektūra, Kauno fenomenas 1918–1940“, skirta pasaulinio pripažinimo sulaukusiai tarpukario Lietuvos sostinės architektūrai pristatyti.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata